Plicht van kassa na overschrijding van de limiet

Wij beheren de winkel waarin de omzet wordt geregistreerd met behulp van de kassa. Heel vaak willen klanten gekochte valuta in vreemde valuta opgeven, meestal in euro's. Is de kassa in een verre valuta extra?

In verband met art. 111 sectie 3a item 1 van de btw-wet, door registers bij te houden met behulp van kassa's, zijn btw-belastingbetalers verplicht om voor elke verkoop een ontvangstbewijs of factuur af te drukken en het afgedrukte document aan de klant te beheren.

Purosalin

In § 10 para. 1 punt 14 van de verordening betreffende technische omstandigheden, op dezelfde manier als in § 8 par. 1 punt 14 van de verordening betreffende kassa's, die gegevens veroorzaakt die op de fiscale rekening moeten verschijnen, moeten we noodzakelijkerwijs de valuta markeren waarin de omzet wordt geregistreerd, althans voor het volledige bedrag van de bruto-omzet.

De belangrijkste criteria en technische voorwaarden die aan kassa's moeten worden gesteld, zijn vastgelegd in punt 2 van de verordening betreffende technische voorwaarden.

In het geval van § 14 para. 1 van deze verordening, zou het programma voor verkoop in de handel onder andere moeten hebben functie: de belastingbetaler in staat stellen de naam van de valuta waarin de verkoop is geregistreerd, of de afkorting ervan, te wijzigen en toch de opgegeven wijziging vooraf te programmeren door het moment en tijdstip van de wijziging in te voeren; het opslaan van het moment en het tijdstip waarop de verkooprecords in fiscaal bewustzijn in de nieuwe valuta worden bewaard, en de conversie van de som van het bruto verkoopbedrag in verre valuta's, waarbij het resultaat van de conversie, samen met de indiening van kosten en betalingen, moet worden opgenomen op de fiscale bon met het fiscale logo met het logo van de opgegeven valuta's ; de conversie moet worden uitgevoerd met een gevoeligheid van niet minder dan zes decimalen en het resultaat van de conversie moet worden afgerond op twee decimalen.

Ook voor de afkorting van de namen van vreemde valuta worden de symbolen gebruikt die door Zijn Bank van Polen worden gebruikt.

Als een belastingbetaler dus voornemens is producten te verkopen voor het werk van consumenten die een vergoeding in vreemde valuta betalen, moet hij in de regel een kassa hebben, uitgerust met werk, die de omrekening van de wisselkoers waarborgt.

Uit het formulier dat in het evenement werd afgebeeld, kan worden geconcludeerd dat de prijs voor de gekochte artikelen in euro's moet worden gebruikt, zodra de waarde van de verkopen wordt uitgedrukt in zloty's. De bepalingen die van toepassing zijn op de btw, regelen niet de vraag welke wisselkoers we moeten toegeven om het bedrag van PLN om te rekenen naar EUR.